Parador sklep

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom współczesnych, wymagających klientów. Prowadzony przez nas punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i ciągle się rozwijamy proponując optymalne rozwiązania znane dzisiejszemu rynkowi.

Panele podłogowe – klasa, prostota i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamysł został osiągnięty, co dla naszej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej klarownej ogromnej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowa podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kliencie, dlatego panele znajdujące się w należącej do nas szerokiej ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie powoduje jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość i odporność na defekty – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Czeka na Ciebie zespół profesjonalnych sprzedawców!

Nasza marka działa w oparciu o wiadomą oraz przykładną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom profesjonalną radą i pomocą w doborze porządnego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ofercie. To fundament, na jakim od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych klientów są także tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich mamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! W dzisiejszych czasach nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani zawodowcy nieraz potrzebują jedynie paru godzin. To o wiele usprawnia proces remontu i zapewnia szansę na duże oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z stworzonym przez nas pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania lub ewentualnie wątpliwości zachęcamy również do kontaktu a entuzjastycznie na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador panele

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*